Ca-n basme…
Când zicem „a fost ceva ca-n basme“ fiecare din noi are o alta reprezentare a expresiei, din care nu lipseste ideea de feeric, de fabulos, de neasteptat, de minunat, concretizata în prezenta zânelor bune ivite… Citește mai mult »Ca-n basme…